Ponovno šola v šoli za VSE učenke in učence (1. – 3. razred)

OBVESTILO ZA UČENCE in STARŠE/SKRBNIKE OD 1. – 3. RAZREDA

v ponedeljek, 22. 2. 2021, bodo KONČNO v šoli vsi učenci. Zares se tega veselimo in zares komaj čakamo, da se (vsaj približno) vrnemo v »stare tirnice«.

Kot doslej, prosimo, v šolo pošljite ZDRAVE otroke – ob najmanjšem sumu na katerokoli bolezen (prehlad, vročina, slabost …) naj otrok ostane doma.

V primeru suma na okužbo v družini, naj otrok preventivno ostane doma do rezultata testa.

V nadaljevanju podajamo nekaj informacij.

• PRIHOD V ŠOLO:

Učenci naj prihajajo v šolo 10 min pred začetkom šolskih aktivnosti (primer: če pričnejo z aktivnostjo ob 7.30, pridejo v šolo ob 7.20).

Od 8.25 bomo šolska vrata zaklenili.

Pouk bo potekal po urnikih, ki bodo objavljeni na spletni strani šole.

• OBRAZNE MASKE:

Maske bodo učenci uporabljali ob prihodu/odhodu v šolo ter na hodnikih (odhod na WC, odhod v jedilnico, odhod v telovadnico…). Med poukom učenci mask ne bodo uporabljali, razen če bodo v učilnici (npr. varstvo učencev) skupaj z učenci drugih oddelkov.

Prosimo, da učenci uporabljajo svoje ČISTE obrazne maske.

• JUTRANJE VARSTVO in PODALJŠANO BIVANJE:

Jutranje varstvo je organizirano le za učence prvega triletja.

V času pred počitnicami smo opazili, da ste mnogi prijavili otroke v jutranje varstvo, vendar pa vaših otrok ob sporočeni uri ni bilo (še posebej ne med 6.15 in 7.15). Naj spomnimo, da je jutranje varstvo brezplačno le za učence prvega razreda.

Iskreno prosimo, da nam do petka, 19. 2. 2021, do 12.00 javite v tajništvo šole (02 33 00 972 ali info@os-tabor1.si ), če ste otroka prijavili v jutranje varstvo in ob prijavljeni uri NE BO prihajal (sporočite tudi, kdaj bo otrok prišel v šolo).

Podaljšano bivanje bo do 15.20 potekalo v matičnih učilnicah učencev (oddelki se ne bodo družili). Po tej uri več ne moremo zagotoviti ločenih oddelkov podaljšanega bivanja – učenci se bodo družili po razredih in obvezno bo nošenje obrazne maske.

• FAKULTATIVNI POUK

V času od 22. 2. 2021 do 26. 2. 2021 (oz. do novih navodil NIJZ oz. pristojnega ministrstva) se bo izvajal na daljavo. O spremembi bomo učence in vas takoj obvestili.

• TEČAJ NEMŠČINE za 1. in 2. razred:

V času od 22. 2. 2021 do 26. 2. 2021 (oz. do novih navodil NIJZ oz. pristojnega ministrstva) se tečaj nemščine ne bo izvajal. O spremembi bomo učence in vas takoj obvestili

• INTERESNE DEJAVNOSTI:

V času od 22. 2. 2021 do 26. 2. 2021 (oz. do novih navodil NIJZ oz. pristojnega ministrstva) se interesne dejavnosti ne bodo izvajale. O spremembi bomo učence in vas takoj obvestili

Ponovno šola v šoli za VSE učenke in učence (4. – 9. razred)

OBVESTILO ZA UČENCE IN STARŠE/SKRBNIKE OD 4. – 9. RAZREDA

V ponedeljek, 22. 2. 2021, bodo KONČNO v šoli vsi učenci. Zares se jih veselimo in zares komaj čakamo, da se (vsaj približno) vrnemo v »stare tirnice«.

V šolo pošljite, prosimo, ZDRAVE otroke – ob najmanjšem sumu na katerokoli bolezen (prehlad, vročina, slabost …) naj otrok ostane doma.

Organizacija dela bo zelo podobna tisti iz začetka šolskega leta. V nadaljevanju podajamo nekaj informacij.

(več …)