Učna gradiva

za šolsko leto 2023/2024

Pravila izposoje/uporabe učnih gradiv iz učbeniškega sklada

Učbeniki

• Učenci od 2. do 9. razreda si učbenike izposodijo za eno šolsko leto in jih pred iztekom šolskega leta vrnejo razrednikom oz. učiteljem posameznih predmetov. Učbeniški komplet bo vsakega učenca čakal v šoli v prvem tednu pouka.
  • Če se učenec prešola med šolskim letom, mora učbenike vrniti razredničarki ali knjižničarki pred prešolanjem.
  • Če učenec ob koncu šolskega vrne poškodovan ali uničen učbenik oziroma ga ne vrne, je potrebno zanj ob koncu šolskega leta plačati odškodnino.
  • Če učenec ob koncu letošnjega šolskega leta ne bo vrnil vseh učbenikov in za izgubljene/poškodovane/uničene učbenike ne bo plačana odškodnina, bo učbeniški komplet za novo šolsko leto prejel po poravnanih obveznostih.
  • Prav je, da so učbeniki oviti in opremljeni z imenom in priimkom.
  • Vsak učenec odgovorno skrbi za urejenost učbenika skozi vse šolsko leto.
  • V učbenike ni dovoljeno pisati/risati …

Delovni zvezki

• Učenci od 1. do 3. razreda dobijo delovne zvezke kar v šoli in jih ob koncu šolskega leta obdržijo. Stroški delovnih zvezkov so plačani iz sredstev Ministrstva za izobraževanje in šport.
  • Za učence od 4. do 9. razreda delovne zvezke kupite starši sami v kateri koli knjigarni.

Potrebščine

• Seznamu učnih gradiv je priložen tudi seznam šolskih potrebščin, ki jih kupite starši sami. (Če so na seznamu za novo šolsko leto potrebščine, ki jih je vaš otrok uporabljal letos in so še uporabne, ni potrebno kupiti novih.)
  • Seznam potrebščin za izbirne predmete bo objavljen v posebni mapi in jih učenec potrebuje le, če je prijavljen k posameznemu izbirnemu predmetu.

Učna gradiva za šolsko leto 2023/2024

Naše dejavnosti

april 2024
P T S Č P S N