Učna gradiva

za šolsko leto 2020/2021

Pravila izposoje/uporabe učnih gradiv iz učbeniškega sklada

• Učenci od 2. do 9. razreda si učbenike izposodijo za eno šolsko leto in jih pred iztekom šolskega leta vrnejo razrednikom oz. učiteljem posameznih predmetov.
  • Če se učenec prešola med šolskim letom, mora učbenike vrniti razredničarki ali knjižničarki pred prešolanjem.
  • Vsak učenec odgovorno skrbi za urejenost učbenika skozi vse šolsko leto.
  • Prav je, da so učbeniki oviti in opremljeni z imenom in priimkom.
  • V učbenike ni dovoljeno pisati/risati …
  • Če učenec ob koncu šolskega vrne poškodovan ali uničen učbenik oziroma ga ne vrne, je potrebno zanj ob koncu šolskega leta plačati odškodnino.

Še obvestilo o delovnih zvezkih

• Učenci od 1. do 3. razreda dobijo delovne zvezke kar v šoli in jih ob koncu šolskega leta obdržijo. Stroški delovnih zvezkov so plačani iz sredstev Ministrstva za izobraževanje in šport.
  • Za učence od 4. do 9. razreda delovne zvezke kupite starši sami.
  • V letošnjem šolskem letu ne bomo več zbirali naročilnic za izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada. Učbeniški komplet bo vsakega učenca čakal v šoli v prvem tednu pouka.
  • Če učenec ob koncu letošnjega šolskega leta ne bo vrnil vseh učbenikov in za izgubljene/poškodovane/uničene učbenike ne bo plačana odškodnina, bo učbeniški komplet za novo šolsko leto prejel po poravnanih obveznostih.

Najnovejši prispevki

Novejše fotografije

Koledar prispevkov

avgust 2020