Predavanje za starše preko Zooma – 17. 3. 2021 ob 17.00

Spoštovani starši!

Živimo v zapletenih in zahtevnih časih. Glede na mesece izobraževanja učencev “od doma” in njihovo nedavno vrnitev v šolo, si želimo, da bi bili vsi opremljeni z znanji, kako se učiti v teh časih, kako obvladati stiske, kako razumeti in biti razumljeni! Vabimo vas na predavanje univ. dipl. psihologa Heliodorja Cvetka iz Svetovalnega centra za otroke, mladostnike in starše Maribor. Predavanje ima naslov STISKE OTROK IN STARŠEV V ČASU IN PO ČASU IZOBRAŽEVANJA NA DALJAVO

Predavanje bomo izvedli v sredo, 17. 3. 2021, ob 17.00 preko spletnega portala ZOOM. O načinu prijave in izvedbi predavanja boste obveščeni teden dni pred srečanjem. Namenjeno je vsem staršem učencev šole.

Šolska svetovalna služba, Manja Sgerm, univ. dipl. soc. del.

OPRAVIČILO Radia City

Na Radiu City Naribor so danes objavili dezinformacijo, da je na naši šoli 10 potrjeno okuženih oseb s COVID-19.

Ker to ne drži( na šoli trenutno ni nikogar s potrjeno okužbo!), smo urgirali na omenjeni radijski postaji in prejeli opravičilo. Opravičili se bodo tudi v etru.