Veseli december

Ponovno je prišel tisti čas, ki ga imamo radi. Čas, ko poskušamo pozabiti na skrbi in se veselimo iskrenih ter zabavnih dni. December je zagotovo najlepši in najbolj čaroben mesec v letu. Med nami zažari na tisoče drobnih luči in domovi zasvetijo v praznični podobi. To je tudi čas, ki ga še posebej namenimo svojim prijateljem in družini. Zunaj zaplešejo bele snežinke, mi pa pletemo nepozabne spomine.

Kot se za ta čas v letu spodobi, bo tudi na naši šoli vladalo prav posebej veselo in praznično vzdušje.

Veselimo se vsega lepega in vam želimo prijetne decembrske dni!

Občinsko prvenstvo v košarki za starejše deklice

Po skoraj dveh letih se je v torek, 30.11. 2021, v dvorani Lukna igralo finale občinskega prvenstva v košarki za starejše deklice. Sodelovale so štiri osnovne šole: OŠ Tabor I Maribor, OŠ Angela Besednjaka, OŠ Prežihov Voranc in OŠ Bojana Ilicha. Takšen je bil tudi vrstni red po končanem tekmovanju.

Naše deklice so se srčno borile in z malo sreče tudi zmagale obe tekmi in še enkrat več zasedle 1. mesto na občinskem prvenstvu. Igrale so: Lana Lešnik, Ajda Dovnik, Tjaša Matuš, Daša Jager, Hana Marin, Tosja Drame, Aneja Berglez iz 9. razreda; Taja Brezac, Julija Pečanac in Katja Kokol iz 8. razreda in Lua Dragšič iz 7. razreda.

Uvrstile so se na področno prvenstvo, ki bo 17.12. 2021 tudi v dvorani Lukna.

Čestitke za dobro igro in lep rezultat!

Herman Novak