Tekmovanje v znanju nudenja prve pomoči

V sredo, 29. 3. je bilo na OŠ borci za severno mejo lokalno tekmovanje v znanju nudenja prve pomoči za 11 prijavljenih osnovnošolskih ekip.

Našo ekipo so uspešno zastopale osmošolke: Nika Škrobar, Hana Štular, Doroteja Dominko, Anastazija Kosi, Neža Žakelj in Nina Županič

Pokazale so veliko znanja in prejele priznanje.  Čestitke!

Zimska športna šola v naravi za 4. in 5. razrede – 3. dan

Zadnje jutro zimske šole na Arehu. Nebo je bilo oblačno in mraz je še vedno pritiskal. Učenci so že začeli pakirati in po jutranji gimnastiki ter zajtrku so bili pripravljeni na smučanje. Po skupinah smo smučali na progah ob vlečnici Ruška in sedežnici Pisker. Prva skupina je vadila formacije in glede na starost je bilo njihovo znanje odlično. Pohvaljeni so bili tudi s strani smučarjev, ki so jih opazovali s sedežnice. Po dopoldanskem smučanju smo se odpravili na kosilo in z delom nadaljevali še popoldne do konca obratovanja naprav.

Popoldne je posijalo še sonce in polni vtisov s čudovitega kratkega bivanja na Arehu so se z avtobusom odpeljali domov.
Herman Novak