Skoči na glavno vsebino
Select Page

Digitalne tehnologije in internet so prinesli številne izzive, ki za otroke in starše predstavljajo precejšnje težave. Marsikomu je težko odgovoriti na vprašanja v zvezi z varovanjem zasebnosti, spletnega nasilja, objavljanja vsebin in kdaj sploh začeti otroka vpeljevati v uporabo digitalnih tehnologij.

Mesec februar že tradicionalno velja za mesec varne rabe interneta. Letošnji slogan je Skupaj za prijaznejši internet.

Cilj prihajajočih aktivnosti v okviru meseca varne rabe interneta je spodbuditi vse deležnike k ustvarjanju prijaznejšega interneta za vse, še posebej za najmlajše uporabnike. Hkrati je tudi povabilo vsem uporabnikom interneta, da na internetu z drugimi komunicirajo na spoštljiv način in tako prispevajo k pozitivni digitalni izkušnji.

Veliko poučnih informacij je moč najti na  https://safe.si .

Del vsebin v okviru Sončkovih dni, letošnji je bil v soboto, 2. februarja 2019, spoznavajo tudi učenke in učenci naše šole.

Varna raba interneta

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost