Skoči na glavno vsebino
Select Page

Polfinale državnega prvenstva 1. skupine je bilo v telovadnici Osnovne šole III iz Murske Sobote. Učenke in učenci naše šole so zelo dobro tekmovali in dosegli odlične rezultate. Ekipno so zmagali najmlajši, mlajši in starejši dečki ter najmlajše in starejše deklice. Mlajše deklice so zasedle 3. mesto. Posamezno je med najmlajšimi dečki Lan Mlinarič zasedel tretje mesto, med najmlajšimi deklicami je bila Gaja Švetak tretja, Taja Frangež druga in Zala Mastnak prva. V kategoriji mlajših dečkov je zmagal Vito Ulbl, drugi je bil Marko Paučinac in tretje mesto je zasedel Leonard Simič. Med mlajšimi deklicami si je drugo mesto delila Zoja Kolarič. V kategoriji starejših dečkov je zmagal Andraž Deučer, drugi je bil Stanko Vukovič in tretji Miha Krajnc. Analina Belec je prepričljivo zmagala med starejšimi deklicami. V finale, ki bo v torek, 13. 12. 2022, v Kopru, so se uvrstili ekipno mlajši in starejši dečki in ekipa starejših deklic. Kot posameznici sta se v finale uvrstili Hana Brglez in Zoja Kolarič med mlajšimi deklicami.  Podrobneje si rezultate lahko ogledate na naslednji povezavi:

Rezultati
Herman Novak
(Skupno 168 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost