Select Page

Interesne dejavnosti

Šolsko leto 2019/20

1. do 3. razred

 

DEJAVNOST MENTOR ČAS DEJAVNOSTI
Mali pohodniki
1., 2., 3. razred
Zvonka Klajnšek (1. r)
Maja Vaner (2. r)
Marija Cotič (3. r)
 po dogovoru
Računalniški krožek
1., 2 razred
Darko Bedjanič ponedeljek, 13.40-14.25
Lonček kuhaj 2. – 3. razred Nina Štraus četrtek, 12.50 – 14.25
Računalniški krožek
3. razred
Srečko Štok sreda, 13.35-14.20
Pevski krožek
1.-2. razred
Anita Rauter sreda, 7.30 – 8.15
Otroški pevski zbor
1. – 5. razred
Anita Rauter torek, petek, 7.30 – 8.15
Plesni krožek 3. razred Katija Čuješ Arko ponedeljek, 7.30-8.15
Ljudsko izročilo (folklora)
1. – 4. razred
Zvonka Klajnšek sreda, 12.50 – 13.35
oz. po dogovoru
Naravoslovni krožek
1. – 3. razred
Nataša Šergan  po dogovoru
Otroški parlament Nataša Šergan  po dogovoru
Ustvarjalne urice Nina Demšar  sreda, 13.40 – 15.15
Lutkarstvo Mojca Fašnik  četrtek, 12.50 – 13.35

* Pri dejavnostih, ki se izvajajo po pouku lahko pride do manjših odstopanj zaradi kosila.

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

4. do 5. razred

DEJAVNOST MENTOR ČAS DEJAVNOSTI
Mladi planinci
4. – 6. razred
Sonja Žnidaršič  sobota, po dogovoru
Mladi planinci
4. – 6. razred
Maja Vaner
sobota, po dogovoru
Lego Danijela Todorović
četrtek, 13.40 – 14.30
Otroški pevski zbor
1. – 5. razred
Anita Rauter torek, petek, 7.30 – 8.15
Angleški dramski krožek
4.-5. razred
Janja Horvat
Petra Orgl
ponedeljek, 7.30 – 8.15
torek, 7.30 – 8.15
Šolski vrtnarji Rebeka Kolar sreda, 13.40 – 14.30
Knjižni molji 4., 5. razred Nataša Kirbiš ponedeljek, 7.30 – 8.15
Gospodinjski krožek 4., 5. razred Jasmina Novak torek, 13.40 – 14.25
Vesela matematika Saša Simonović torek, 13.40 – 14.25

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

Dejavnosti, ki jih vodijo zunanji mentorji

DEJAVNOST MENTOR ČAS DEJAVNOSTI
Karate zunanji izvajalec  torek, četrtek, 15.20 – 16.20
Rokomet
4. – 5. razred
zunanji izvajalec sreda, 14.30 – 15.15
Rokomet
2. – 3. razred
zunanji izvajalec petek, 14.30 – 15.15
Košarka – deklice
1. – 5. razred
zunanji izvajalec ponedeljek, 15.20 – 16.05
sreda, 15.20 – 16.05
Košarka – dečki zunanji izvajalec torek, 15.15 – 16.50
petek, 15.15 – 16.50
Nogomet 1. – 2. razred zunanji izvajalec sreda, 15.20 – 16.05
Nogomet 3. – 4. razred zunanji izvajalec četrtek, 15.20 – 16.05
Judo 15.20 – 16.05 petek, 15.20 – 16.05

 

 Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

6. do 9. razred

DEJAVNOST MENTOR ČAS DEJAVNOSTI
Mladi planinci
4. – 6. razred
Sonja Žnidaršič sobota, po dogovoru
Naša mala knjižnica Maruša Kokol ponedeljek, 12.50 – 13.35
Novinarski krožek Barbara Vindiš Štular
torek, 12.50-13.35 oz. po dogovoru
Radi beremo Simona Klinger ponedeljek, 7.30 – 8.15
oz. po dogovoru
Mladi naravoslovci I
(sladkorna bolezen, kemija 8, kresničke)
Mateja Bračko
petek, 7.30-8.15
oz. po dogovoru
Kolesarski krožek Darko Bedjanič po dogovoru
Mladi zgodovinarji Jerica Mohorko
torek, 7.30-8.15 oz.
po dogovoru
Mladi fiziki 8., 9. razred Jolanda Orgl
fleksibilno (2. oc. obdobje)
Mladi matematiki 6. – 9. razred Metka Potočnik fleksibilno (2. oc. obdobje)
Razvedrilna matematika  NIna Higl petek, 7.30 – 8.15
oz. po dogovoru
Mladi naravoslovci II
(biologija 8-9, kemija 9)
Nataša Štok
petek, 7.30-8.15
sreda, 7.30-8.15
Mladi in denar Bojana Trunk sreda, 12.50 – 13.35
oz. po dogovoru
Prometni krožek Darko Bedjanič
četrtek, 14.30-15.15
oz. po dogovoru
Logika 6. – 9. razred Polona Brečko sreda, 7.30-8.15
oz. po dogovoru
Odbojka 7. – 9. razred Nika Cox četrtek, 14.30 – 15.15
Odbojka 4. – 6. razred Nika Cox
torek, 14.30-15.15
Športne igre 6. – 9. razred Herman Novak
sreda, 14.30-16.00
Otroški parlament Petra Orgl sreda, 7.30 – 8.15
oz. po dogovoru
Mladinski pevski zbor
6. – 9. razred
Elizabeta Zakrajšek
ponedeljek, torek in petek
(oz. po dogovoru), 7.30 – 8.15
Mednarodno povezovanje Mirna Tabak aktivnosti v strnjeni obliki
Likovni kolonija
6. – 9. razred
Jana Stropnik
po dogovoru
Akrobatika  Herman Novak ponedeljek, 14.30 – 16.00
Mladi germanisti Sabina Stauber Nipič
Prva pomoč 8., 9. razred Nataša Štok
torek, 7.30 – 8.15
Mladi geografi Barbara Rozman
po dogovoru
Otroški parlament Petra Orgl sreda, 7.30-8.15
oz. po dogovoru
Eko kviz Vanja Požegar

Pozitivna samopodoba Aleksandra Verbošt ponedeljek, 7.30 – 8.15
oz. po dogovoru
Fotografski krožek Srečko Štok ponedeljek, 12.00-12.45/
četrtek, 13.40 – 14.25

 

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

Najnovejši prispevki

Novejše fotografije

Koledar prispevkov

avgust 2020
P T S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
(Skupno 1.409 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost