Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ob 110-letnici Centra Gustava Šiliha Maribor smo se z učenci, ki delajo po programu za nadarjene učence, in učenci, ki obiskujejo ID šolski vrtnarji, udeležili delavnic, ki so jih pripravili ob tej posebni obletnici. Z učenci smo sodelovali na treh dopoldanskih delavnicah. Spoznali smo abecedo gluhih in se naučili pokazati svoje ime z rokami. Premagati smo morali poligon z raznimi ovirami, kot bi bili slepi in tudi z invalidskim vozičkom. V telovadnici smo se preizkusili v različnih igrah, ki so se jih igrali že naši stari starši, nekatere pa se igramo še danes. Ogledali smo si tudi njihov šolski vrt, spoznavali zelišča in poskusili prigrizke ter napitke. Preživeli smo zares pestro dopoldne in pridobili nove izkušnje.

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost