Skoči na glavno vsebino
Select Page

V soboto, 21. 10. 2023, smo z učenci tretjih razredov izkoristili primerno vreme za pohod na Boč, ki smo ga izvedli v okviru dodatnega športnega programa. V jutranjih urah smo pot začeli po rahlo mokri, ampak dobro uhojeni poti. Na poti nas je večkrat pozdravilo sonce in res smo uživali. Učenci so brez težav osvojili vrh, ko smo prispeli do razglednega stolpa pa smo bili tako pogumni, da smo se povzpeli tudi nanj in občudovali pokrajino. Pri sestopu z vrha smo bili zelo pazljivi, saj je bil teren nekoliko spolzek. Na poti v dolino smo se ustavili še v koči, kjer smo se okrepčali in si nekoliko odpočili, nato pa nas je čakal še preostanek poti navzdol. Na koncu smo bili vsi utrujeni, veseli in ponosni, da nam je uspelo!

Našim pohodnikom čestitava za nov osvojeni vrh!

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost