Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 20. 9. 2019 je na travnatih površinah Športnega parka Tabor potekal Jesenski šolski kros. Udeležili so se ga tudi učenci naše šole. Učenci 1. in 2. razredov so se pomerili na 300 metrski razdalji. Učenci od 3. do 6. razreda na 500 metrski razdalji, tisti najstarejši pa so morali preteči 1000 metrov.

Zlati kolajni sta si z velikim trudom pritekla Uroš Repas (1. r) in Marko Pavčinec (3. r). Srebrno kolajno si je pritekla Julija Pečanac (6. r) . Tik za zmagovalni oder sta se uvrstila Tai Poropat (6. r) in Tibor Kukovec (9. r).

Tisa Permozer, Teo Zorjan Klinger, Leonard Simič, Tilen Žigart (vsi 1. r), Nika Gorenjak (5. r) in Mattia Planinšek (5. r) so se prav tako borili po svojih najboljših močeh in tako ponosno zastopali barve naše šole.

Vsem, ki so se tako pogumno in hrabro pognali na progo, iskreno čestitamo!


Fotografije: Aleš Rudelič

Aktiv športa

(Skupno 666 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost