Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tudi v letošnjem šolskem letu je Pionirski dom Ljubljana razpisal natečaj Bodi pisatelj/pisateljica. Napisati zgodbo in razviti domišljijo so se odločile tri učenke naše šole, in sicer: osmošolki Lana lešnik in Vita Rubelj Žiger ter devetošolka Ana Vrca.

Lana in Vita sta spisali zgodbo v slovenskem jeziku, Ana pa že drugo leto v angleškem jeziku. Z njo je ponovno navdušila komisijo in bila nagrajena. Njeno nagrajeno delo preberite tukaj.

Bodite ustvarjalne še naprej, kajti: Ustvarjalnost je prostor, kjer ni bil še nihče nikoli. Zapustiti moraš mesto svojega udobja in oditi v divjino svoje intuicije. Kar boš odkril, bo čudovito. To, kar boš odkril, si ti sam. (Alan Alda)

Mentorici

Simona Klinger in Maruša Kokol

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost