Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 7. oktobra 2022, smo se mali pohodniki podali na prvi pohod. Naš cilj je bil Mariborski otok, naravni otok na reki Dravi. Pohodniki 1., 2. in 3. razreda smo se podali na sedem kilometrov dolgo pot po ulicah našega mesta in ob reki Dravi.

Žejo in lakoto smo potešili v senci otroškega igrišča in pod Koroškim mostom, kjer so nam družbo delale ptice in raznovrstne cvetlice.

Hoja ob Dravi je bila še posebej prijetna, saj nas je vonj vode spomnil na poletne dni ob morju. Na cilju so nas pričakali, žal, prazni bazeni, a zato velik travnik, kjer smo se lahko igrali različne igre lovljenja. Strumni koraki, sonce, dobra volja, pesem, smeh in razigranost so nam ves čas delali družbo ter poskrbeli, da nam bo pohod ostal v lepem spominu.

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost