Skoči na glavno vsebino
Select Page

Obetavna vremenska napoved nam je omogočila, da smo se mali pohodniki v sredo, 31. maja 2023, odpravili na pohod na Urban nad Kamnico. Avtobus nas je popeljal do Kamnice, nato pa smo vzeli pot pod noge in s strumnimi koraki začeli hoditi po prijetni gozdni in makadamski poti, ki se je ves čas narahlo vzpenjala. Vmes smo naredili nekaj postankov in si z dobrotami iz nahrbtnika nabrali novo energijo. Veselo čebljanje otrok, ptičje petje, mirna okolica, vonj po gozdu in jasen razgled daleč naokoli so pripomogli, da je pot hitro minila in že je bila pred nami znamenita cerkev sv. Urbana na samem vrhu. Druženje smo si popestrili tudi s športnimi igrami. Preživeli smo aktiven skupen popoldan in se že veselimo naslednjega.

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost