Skoči na glavno vsebino
Select Page

Po skoraj dveh letih se je v torek, 30.11. 2021, v dvorani Lukna igralo finale občinskega prvenstva v košarki za starejše deklice. Sodelovale so štiri osnovne šole: OŠ Tabor I Maribor, OŠ Angela Besednjaka, OŠ Prežihov Voranc in OŠ Bojana Ilicha. Takšen je bil tudi vrstni red po končanem tekmovanju.

Naše deklice so se srčno borile in z malo sreče tudi zmagale obe tekmi in še enkrat več zasedle 1. mesto na občinskem prvenstvu. Igrale so: Lana Lešnik, Ajda Dovnik, Tjaša Matuš, Daša Jager, Hana Marin, Tosja Drame, Aneja Berglez iz 9. razreda; Taja Brezac, Julija Pečanac in Katja Kokol iz 8. razreda in Lua Dragšič iz 7. razreda.

Uvrstile so se na področno prvenstvo, ki bo 17.12. 2021 tudi v dvorani Lukna.

Čestitke za dobro igro in lep rezultat!

Herman Novak

(Skupno 313 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost