Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 6. 10., in petek, 7. 10., so nas obiskali učenci iz pobratene šole iz Gradca, s katerimi sodelujemo znotraj projekta Erasmus+. Z njimi so se družili učenci 4. a. Prisotni so bili pri pouku, kjer smo se v četrtek najprej spoprijateljili s pomočjo spoznavnih iger, športa ter ustvarjalnih delavnic.

V popoldanskem času smo našim gostom razkazali šolsko okolico in se skupaj odpravili na Pekrsko gorco. V petek smo se preizkusili v večjezičnosti in vsem znano pravljico Rdeča kapica predstavili v nemškem, slovenskem in angleškem jeziku ter izdelali knjižice, ki smo jih sami ilustrirali.

Pred odhodom naših gostov smo skupaj posadili semena cvetlic, njihove cvetove pa bomo občudovali spomladi, ko bo napočil čas, da se naši učenci podajo na povratni obisk v Gradec.

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost