Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši in skrbniki,

v petek, 21.12.2018, je še zadnji dan pouka v tem koledarskem letu. Učenci so se s svojimi razredniki že dogovorili, kako bo potekal oz. kaj bodo počeli, zagotovo pa bodo vse aktivnosti v duhu bližajočih se praznikov. Kosilo in OPB bosta ta dan potekala kot običajno.
Šolska vrata se za vse šolarke in šolarje ponovno odprejo 3.1.2019. Ker je to prvi četrtek v mesecu, ta dan NE BO pogovornih ur. Slednje bodo tokrat izjemoma v drugem tednu, torej 10.1.2019, in sicer po naslednjem razporedu:

  • od 16.00 – 17.00 pogovorne ure za starše učencev od 1- 5. razreda;
  • ob 17.00 v avli šole predavanje priznane slovenske strokovnjakinje, Zdenke Zalokar Divjak, z naslovom O učenju in delu se ne bi smeli pogajati. Predavanje je namenjeno staršem vseh učencev, torej staršem učencev od 1. do 9. razreda. Glede na skorajšnji zaključek prvega redovalnega obdobja je smiselno, da predavanju prisluhnete.
  • od 18.00 (od konca predavanja) – 19.00 pogovorne ure za starše učencev od 6. – 9. razreda.
    Naj ob tej priložnosti vsem zaželimo srečno in srčno leto 2019.

Kolektiv OŠ Tabor I Maribor

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost