Skoči na glavno vsebino
Select Page

Dragi učenci, drage učenke, spoštovani starši, skrbniki.

Pošta Slovenije vabi, da se pridružimo dobrodelnemu projektu Božičkova pošta. Namen projekta je otroke spodbuditi k pisanju in razmišljanju o dobrih delih. Pošta Slovenije bo za vsako prispelo pismo del sredstev namenila Humanitarčku (projekt Vida). Na ta način bi s skupnimi močmi pomagali starostnikom, ki živijo pod robom revščine. 

Otroci lahko pišejo Božičku do 18. decembra na naslov:

BOŽIČEK

Za pravljičnimi vrati Poštarja Pavlija 7

2002 Maribor

Vsi otroci si bodo lahko ogledali virtualno pravljico Najprisrčnejši velikan, ki jo izvaja LG Ljubljana. Pravljica bo na ogled od 20. decembra 2021 do 5. januarja 2022, z javnim dostopom preko spletne strani www.posta.si/bozickova-posta.   


(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost