Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 15. 2. 2024, je v Dvorani Tabor potekalo področno tekmovanje v namiznem tenisu. Našo šolo so zastopali Lucija Grah, Lua Dragšič, Jaka Černel Matvoz, Jaka Pučko, Klemen Petek in Tai Strmčnik. Učenci so se odlično odrezali. V posamičnih tekmovanjih sta bila na stopničkah Jaka Černel Matvoz na 3. mestu in Lucija Grah na 1. mestu, s čimer se je Lucija uvrstila na nadaljnje tekmovanje – v državni četrtfinale.

Na koncu je sledilo še ekipno tekmovanje, kjer smo se pomerili s tremi šolami – OŠ Rada Robiča, OŠ Franceta Prešerna in OŠ Bojana Ilicha. Ekipo šole so sestavljali Jaka Černel Matvoz, Jaka Pučko, Lucija Grah in Lua Dragšič. Učenci so premagali vse tri šole in tako prvič osvojili odlično 1. mesto! S tem so se kot ekipa uvrstili v državni četrtfinale.

Čestitke učencem za izjemne uspehe in srečno v nadaljevanju tekmovanja!

(Skupno 150 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost