Skoči na glavno vsebino
Select Page

V soboto, 11. maja, smo se z avtobusom odpravili na pot proti Kamniško-Savinjskim Alpam. Čez dve uri, ko smo prispeli, smo se začeli vzpenjati proti Veliki planini. Med hojo po planinski poti smo opazovali naravo in alpske hiše s strmimi strehami, ki so posebnost te planine. Prišli smo do Domžalskega doma, kjer smo se odpočili in pripravili za nadaljevanje poti. Počitka je bilo konec in po megleni poti smo nadaljevali pot proti cerkvi. Tam smo se fotografirali in odpravili smo se nazaj proti Domžalskemu domu, kjer smo se še malo poigrali. Nasmejani smo se vrnili na avtobus in se odpeljali nazaj proti Mariboru.
Na Veliki planini sem bil že večkrat, a me vedno znova navduši s svojo naravno lepoto in
tudi tokrat je bilo tako.

Tai Poropat, 5.a

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost