Skoči na glavno vsebino
Select Page

Moč svetovnega spleta je v njegovi splošnosti in univerzalnosti. Zato je pomembno, da se ob njegovem hitrem širjenju spletne strani, orodja in tehnologije oblikujejo in razvijajo tako, da jih lahko uporabljajo tudi ljudje z različnimi oblikami oviranosti.

V skladu z zakonodajo (Zakon o dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij) smo šolski spletni strani dodali vtičnik SOGO dostopnost.
Z vključenim vtičnikom SOGO dostopnost na našem spletišču, obiskovalcem omogočamo, da spletišče prilagodijo svojim potrebam. Obiskovalci spletišča tako lahko spremenijo pisavo, povečajo črke, spremenijo kontrast barv na spletišču, ustavijo premike in uredijo besedilo tako, da so vse povezave podčrtane.

Povzeto po: https://www.arnes.si/povecevanje-e-vkljucenosti-z-vticnikom-na-arnes-spletu/

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost