Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 23. 6. 2022, smo na šoli izvedli prireditev ob dnevu državnosti.

Številni učenci naše šole so se pod mentorstvom učiteljic predstavili skozi  glasbene, plesne in dramske točke. Nastopili so otroški in mladinski pevski zbor ter šolska folklorna skupina, sedmošolke Šeila, Ana, Alja in Hana so v dramskem prizoru predstavile slovenske državne simbole, svoje misli o domovini je z nami delil sedmošolec Vitja, sedmošolka Doroteja je navdušila s svojim vokalom, drugošolka Lili je spretno vihtela mažoretno palico, tretješolec Vid je zaigral na klavir, sedmošolki Alja in Šeila pa sta pričarali morsko veselje z gibom in plesom.

Prireditev, katere rdeča nit je bil dan državnosti, nekaj trenutkov pa je bilo posvečenih tudi poletnim temam, sta suvereno povezovala sedmošolka Hana in šestošolec Filip. Na koncu je vse zbrane nagovorila tudi ga. ravnateljica, v prihajajoče počitniške dni pa sta nas skozi pesem popeljala oba zbora.

Lepo je bilo biti spet tako skupaj in tako še močneje začutiti utrip naše šole.

 

(Skupno 216 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost