Skoči na glavno vsebino
Select Page

Težko pričakovan prvi dan šole v šoli za učence prvega triletja je za nami! V šolo je se danes vrnilo skoraj 200 učenk in učencev, ki so z nasmehi, dobro voljo in pričakovanji ponovno sedli v šolske klopi. Delo je organizirano tako, da smo se, kolikor le gre, približali podanim smernicam pristojnega ministrstva. Otroci so razdeljeni v 15 skupin in v vsaki med njimi jih je največ 14. Povedali so, da so komaj čakali povratka in da so šolski špageti najboljši na svetu. In ni ga lepšega kot igra s prijatelji ter  pouk z učiteljico. Zjutraj je nastala gneča pred šolskimi vrati. Krivo je predvsem to, da se marsikdo ni držal sporočenega časa prihoda v šolo. Organizirali smo se glede na dobljene informacije. Bo pa jutri že bolje – tudi zato, ker sedaj otroci že vedo, v kateri učilnici jih čaka njihova učiteljica.

 

 

 

(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost