Skoči na glavno vsebino
Select Page

1. dan
Zjutraj ob 7.00 smo se z avtobusom odpravili v Tolmin. Po dveh urah vožnje smo prispeli v Postojno, kjer smo si ogledali Postojnsko jamo. Pol poti smo se peljali z vlakcem, nato pa smo en kilometer prehodili peš. V jami smo videli stalagmite in stalagtite. Nato smo se odpravili v špagetno sobo. Srečali smo veliko turistov. Nato smo se odpravili na avtobus ter po eni uri in pol prispeli v Tolmin. Takoj smo imeli kosilo, saj smo bili zelo lačni. Po kosilu smo si pospravili postelje ter odšli na sestanek, kjer so nam predstavili pravila in potek tedna. Čez nekaj časa smo se odpravili na pohod, kjer smo bolje spoznali Tolmin, predvsem pa reki Sočo in Tolminko.

Ajda Dovnik, Lana Lešnik, Hana Marin, 7. a

(Skupno 357 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost