Skoči na glavno vsebino
Select Page
Tudi tretji in četrti dan smo se prebudili v sončno in hladno jutro. Po zajtrku smo se odpravili, in sicer “alpinci” v Kranjsko Goro, “tekači” pa v Rateče. Pogoji za poglabljanje smučarskega znanja so bili odlični.
Že je bila ura ena in čas za odhod na okusno kosilo. V popoldanskem času smo izvajali različne aktivnosti. Učenke gospodinjskega krožka so nam s pomočjo odličnega kuharja pripravile slastne štruklje z različnimi nadevi. Ostali so pripravljali taborni ogenj. Nato smo si ogledali vegetacijo okolice našega domovanja, se igrali igro šrbunk …
Prav tako nismo pozabili, da je to šola (v naravi), zato smo rešili kakšen učni list in zapisali dnevnik.
Ko je nastal ta zapis, smo že skoraj “spakirani” in se veselimo skorajšnjega snidenja s starši. Sledi le še zaključni večer s plesom.
(Skupno 345 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost