Skoči na glavno vsebino
Select Page

Za nami je delovna sobota – Sončkov dan, ki smo ga izvedli kot že vrsto let pod okriljem šolskega parlamenta.

Učenci so iskali različne možnosti preživljanja prostega časa. Poskusili so dan zapolniti s športom, druženjem s prijatelji, sošolci in ustvarjanjem.

Ker pa si življenje in preživljanje prostega časa težko predstavljamo brez interneta, so se učenci od 3. razreda osveščali o varni, odgovorni rabi interneta in mobilnih naprav ter zasvojenosti s sodobnimi tehnologijami.

Med nami so bili različni gosti; iz organizacije Safe.si, Logout in dijakinje Srednje zdravstvene šole.

Učencem 9. razreda pa je učiteljica Aleksandra Verbošt s potopisnim predavanjem predstavila svojo izkušnjo kako je prehodila 400 km El Camina, kaj vse je doživela na poti in tako uspešno preživela 14 dni brez interneta.

Danijela Todorović

(Skupno 247 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost