Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci 6. razredov, ki so vključeni v dodatni športni program so se v četrtek po kosilu odpeljali z avtobusom v Bohinj, kjer bodo v CŠOD – ju Bohinj štiri dni. To je že 19 generacija naše šole, ki tabori ob centru in izvaja aktivnosti v okolici.
Najprej smo postavili šotore in se po večerji odpravili na pohod v korita Mostnice. V poznih večernih urah smo se vrnili.
Naslednje jutro smo se zbudili že ob 6.30 in se po jutranjem teku in zajtrku odpravili do spodnje postaje gondole na Vogel.
Naš cilj je bila 1980 m visoka Šija. Pot smo začeli v vetrovnem in sončnem vremenu. Proti vrhu so se pojavile meglice, ki so zakrile čudovite poglede na Julijske Alpe in Triglav. Iz Šije smo se spustili v Zadnji Vogel in se sprehodili do Ski hotela. Povratek z gondolo v sončno dolino Bohinjskega jezera je bil prav prijeten.
Popoldan smo se nato z velikimi ćolni odpeljali do izliva Savice v Bohinjsko jezero.
Čudovito in na koncu še v ledeno jezero do pasu….
Zvečer pa različne športne igre in slack line….


Herman Novak

(Skupno 672 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost