Skoči na glavno vsebino
Select Page

V iztekajočem se šolskem letu 2021/22 smo na tekmovanjih iz fizike in matematike ponovno dokazali, da veliko zmoremo.

Učenec Maj Bombek iz 9. C se je na državnem tekmovanju iz fizike za Stefanovo priznanje uvrstil med prvih 14 tekmovalcev, ki se bodo udeležili priprav na Mednarodno mladinsko naravoslovno olimpijado IJSO 2022. Prejel je zlato priznanje, kar je izjemen uspeh našega učenca. Maju iskreno čestitamo!

Na državnem tekmovanju iz matematike za Vegova priznanja, ki je potekalo konec meseca aprila, sta osmošolca Alisa Kotelevska (8. c) in Jernej Pišorn (8. a) prejemnika srebrnega Vegovega priznanja, devetošolec Maj Bombek  pa je prejemnik zlatega Vegovega priznanja.

Vsem tekmovalcem ter dobitnikom priznanj iskreno čestitamo!

Aktiv učiteljev matematike in fizike

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost