V mesecu septembru je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Prejemniki bronastega priznanja so:

1. r.: Leja Bombek, Tia Vajngerl, Tara Audič Badovinac, Viktorija Novak
  2. r.: Ema Lepener, Sara Brezner, Jure Rubin, Gaja Logar, Vid Brezner, Zoja Kolarič, Aleksandra Krnjajić, Patrik Bauman
  3. r.: Filip Cojzer, Stanko Vuković, Stefan Gligorević, Ditka Abram, Aljoša Kit, Lana Draguljič. Ajda Ropoša Mohorko
  4. r.: Nina Županič, Hana Štular, Nika Gorenjak, Lian Haložan Harb, Šeila Pajić, Ana Purg, Neža Žakelj, Sara Bruči
  5. r.: Alisa Kotelevska, Marina Vuković, Tai Poropat, Tim Bauman
  6. r.: Maj Bombek, Ajda Dovnik

Za učence od 4. do 6. razreda se je tekmovanje na šolski ravni zaključilo. Učenci 7. razreda so tekmovanje nadaljevali na državni ravni, učenci 8. in 9. razreda pa so tekmovanje nadaljevali na regijskem nivoju. Regijsko in državno tekmovanje je potekalo v oktobru, na OŠ Slave Klavora v Mariboru. Na državno tekmovanje se je uvrstila sedmošolka Nina Županič, na regijskem pa so svoje znanje logike dokazovali osmošolci Tai, Tim, Alisa in Marina ter devetošolca Ajda in Maj. Osmošolki Alisi je uspela uvrstitev na državno tekmovanje, ki je potekalo 6. novembra na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani. Alisa je dokazala, da je logika res logična, in se s tem uvrstila na 13. mesto v državi  ter postala prejemnica zlatega priznanja. Za vložen logičen napor ji iskreno čestitamo. Prav tako čestitamo vsem preostalim tekmovalcem.

Nina Higl in Polona Brečko