V ponedeljek, 17. 1.,  je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije za Preglova priznanja na daljavo.

Tekmovanja se je udeležilo 12 učenk in učencev 8. razreda in 7 učenk in učencev 9. razreda.

Na regijsko tekmovanje se je uvrstilo 5 učencev: Tai Poropat 8. a, Marina Vuković 8. c, Alisa Kotelevska 8. c, Ajda Dovnik 9. a in Maj Bombek 9. c.

V soboto, 26. 3., je potekalo regijsko tekmovanje za bronasta Preglova priznanja iz znanja kemije. Bronasto priznanje so osvojili vsi naši učenci. Na državno tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 7. maja, na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo v Ljubljani, sta se uvrstila Ajda Dovnik in Maj Bombek.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke za pogum in vložen trud, udeležencema državnega  tekmovanja pa tudi nekaj sreče.

Mentorici: Mateja Bračko, Nataša Štok