Skoči na glavno vsebino
Select Page

Informativa enkrat na leto, pred informativnimi dnevi, na enem mestu ponuja pregled izobraževalnih programov, ki so na voljo v Sloveniji ter v tujini – od srednjih šol do visokošolskih in podiplomskih programov, dodatnega izobraževanja in usposabljanja, jezikovnih tečajev, vseživljenjskega učenja itd.. Hkrati obiskovalcem ponuja informacije o poklicih in druge pomembne informacije, povezane z izobraževanjem. Od tega, kateri poklici obetajo, kje in kako pridobiti štipendijo, kako urediti bivanje v času šolanja, katera podjetja nudijo prakse in katera (prve) zaposlitve, kako študirati ali se zaposliti v tujini ipd.

Letošnja Informativa bo 24. (petek) in 25. (sobota) januarja 2020, med 9.00 in 18.00, na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Vstopnine ni.

Več o prireditvi: info@informativa.si

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost