Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zadnji dan pouka v šolskem letu 2020/2021 bo v četrtek, 24. junija 2021. Ta dan bo namenjen proslavi ob dnevu državnosti (izpeljana bo po šolskem radiu), razdelitvi spričeval, pohval, nagrad in slovesu od razredničarke in sošolcev. V tem času bodo učenci pojedli tudi malico. Z aktivnostmi bomo zaključili ob 11.05, ko bodo razredničarke pospremile učence na ploščad pred šolo.

Kako je z jutranjim varstvom in popoldanskim bivanjem, tudi s kosilom in popoldansko malico, smo vas obvestili v preteklem tednu –  do ponedeljka, 21. 6. 2021, ste lahko svojega otroka na vse našteto prijavili. Če razredničarki do ponedeljka niste sporočili prijave, pomeni, da bo otrok odšel domov takoj po pouku in da ta dan ne bo imel kosila.

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost