Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 19. 5. 2023, smo se z učenci, ki delajo po programu za nadarjene učence, podali na zaključno ekskurzijo. Obiskali smo Center Noordung, kjer smo si ogledali razstavo in izvedeli marsikatero zanimivost. Vesolje nas je navdušilo. Učenci so po ogledu po skupinah izdelali še avtomobilček na zračni pogon in nato preizkušali, katero vozilo bo peljalo najdlje. Po razburljivi tekmi smo se odpravili na Roglo in se povzpeli med krošnje pohorskih dreves. Sprehodili smo se povsem do vrha in občudovali razgled, ki ga je nekoliko ovirala megla. Pot nazaj so si nekateri učenci skrajšali s spustom po toboganu, drugi so ostali na “trdnih tleh”. S to ekskurzijo smo zaključili z vsemi načrtovanimi aktivnostmi za nadarjene učence v tem šolskem letu.

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost