Z mesecem novembrom se je ustavilo naše šolsko zbiranje papirja.

En velik HVALA vsem, ki vas to ni ustavilo in ste kljub temu pridno odvažali papir na podjetje Surovina.

Z nagradnim zbiranjem papirja smo v tem šolskem letu končali. Zmagovalca zbiranja v letu 2020/2021 sta 4. A in  7. A razred. Čaka ju presenečenje. ČESTITAMO!

Rezultati zbiranja papirja so objavljeni na spletni strani naše šole (ORGANIZACIJA DELA → ZBIRALNE AKCIJE → ZBIRANJE PAPIRJA-REZULTATI).

Papir še vedno lahko odpeljete na podjetje Surovina (Lahova ulica 40). Izkupiček bo namenjen šolskemu skladu.

Učiteljica: Saša Simonovič