Skoči na glavno vsebino
Select Page

Trije dnevi zimske šole v naravi za 5. razrede na Pohorju so zelo hitro minili. Nastanjeni smo bili v zelo udobnih apartmajih hotela Videc.

Prvi dan smo dopoldan utrjevali klasično in drsalno tehniko teka na smučeh in se v popoldanskih urah razdelili v dve skupini ter utrjevali znanje smučanja na strminah mariborskega Pohorja.
Proti večeru smo še enkrat stopili na tekaške smuči. Po večerji pa še nočni pohod do Stolpa.
Naslednji dan smo se zbudili v oblačnem jutru in se po jutranjem teku in zajtrku pripravili na smučanje, ki smo ga prekinili samo s kosilom in krajšim počitkom. Proti večeru smo še tekli na smučeh in se kopali v bazenu. Dan smo zaključili z video analizo in plesom.
Zadnji dan smo v prelepem sončnem vremenu smučali v dolino po precej trdih smučarskih progah do 14.30. Prtljago in smuči smo pospravili v avtobus in zaključili kratko, a zelo dinamično šolo v naravi, kjer so se vsi izkazali z odločnim smučanjem po vseh terenih v dolino.
Herman Novak
(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost