Skoči na glavno vsebino
Select Page

V telovadnici OŠ III v Murski Soboti je bilo v četrtek, 28.11 .2019, polfinale državnega prvenstva v akrobatiki. Naša šola je s štirimi ekipami in dvema posameznicama v najmlajši kategoriji zelo uspešno končala kvalifikacije za uvrstitev v finale državnega prvenstva, ki bo 12.12. 2019, v Brežicah. V finale se v kategorijah 2. in 3. triade uvrstita prvi dve ekipi. Starejše deklice in dečki so zmagali v svojih kategorijah. Med mlajšimi v 2. triadi so se deklice uvrstile na 2. mesto, dečki pa so zasedli 3. mesto. Tako so se v finale uvrstile kar tri ekipe in trije posamezniki.

Več o končnih rezultatih si lahko ogledate v prilogi. Čestitke vsem finalistom, predvsem pa starejšim deklicam, ki so se odlično uvrstile tudi kot posameznice, in sicer 1. mesto, Sara Šemen ter 3. mesto, Tjaša Matuš.
Herman Novak
(Skupno 327 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost