Select Page

Interesne dejavnosti

Šolsko leto 2022/23

1. do 3. razred

DEJAVNOST MENTORČAS DEJAVNOSTI
Mali pohodniki 1. razredMaja Vaner  (1. r)po dogovoru
Mali pohodniki 2.razredNatalija Vajda (2. r)po dogovoru
Mali pohodniki 3. razredNina Štrauspo dogovoru
Lonček kuhaj 2. razredNina Štraustorek, 13.40-15.15
Računalniški krožek 3. razredSrečko Štokčetrtek, 12.50-13.35
Pevski krožek 1. in 2. razredAnita Rautertorek, 7.30-8.15
Otroški pevski zbor 2. – 5. razredPetra Letonjatorek, 12.50-13.35, četrtek, 7.30-8.15
Ljudsko izročiloZvonka Klajnšek, Adrijana Tertinekpetek, 7.30-8.15
Naravoslovni krožek 1.,2. razredNataša Šergantorek/fleksibilno, po dogovoru
Naravoslovni krožek 3. razredNina Belšakčetrtek/fleksibilno, po dogovoru
Otroški parlamentAnja Gradišniksreda, 7.30-8.15
Računalniški krožek 1., 2 razredDarko Bedjaničponedeljek, 13.40-14.30
Akrobatika 1. – 5. razredHerman Novaksreda, 14.30-15.15

* Pri dejavnostih, ki se izvajajo po pouku lahko pride do manjših odstopanj zaradi kosila.

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

4. do 5. razred

DEJAVNOST MENTORČAS DEJAVNOSTI
Mladi planinci 5. in 6. razredSonja Žnidaršičpo dogovoru
Odbojka deklice 4.-6. razredNika Coxpetek, 14.30-15.15
Lego robotikaDanijela Todorovićponedeljek, 13.40-14.25
Otroški pevski zbor 2. – 5. razredPetra Letonjatorek, 12.50-13.35; četrtek, 7.30-8.15
Šolski vrtnarjiRebeka Kolarčetrtek, 13.40-14.25
Knjižni molji 4., 5. razredNataša Kirbišsreda, 7.30-8.15
Kolesarski izpitMojca Fašnik, Saša Simonovičpo dogovoru
Mladi planinci 4. razredMaja Vanerpo dogovoru

 Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah
 

Dejavnosti, ki jih vodijo zunanji mentorji

DEJAVNOSTMENTORČAS DEJAVNOSTI
Nogomet 3. – 4. razredNK Maribor (Primož Kocuvan)torek, 14.30-15.15
Nogomet 1. razredNK Maribor (Primož Kocuvan)torek, 15.20-16.05
Nogomet 2. razredNK Maribor (Primož Kocuvan)četrtek, 15.20-16.05
Šah 2. razredTadej Sakelšekčetrtek, 13.40-14.25
Šah 3. – 5. razredTadej Sakelšekčetrtek, 14.30-15.15
JudoJudo klub Železničar (Matjaž Antolinc)petek, 15.20-16.05
KošarkaKK Maribor Mladi (Rajko Kršič)torek, 16.10-16.55
Košarka – 2. triletjeKK Maribor Mladi (Rajko Kršič)petek, 16.10-16.55
Samoobramba 1. skupinaMarjan Maj Čiričtorek, 16.30-17.15
Samoobramba 2. skupinaMarjan Maj Čiričtorek, 17.20-18.05
Samoobramba 3. skupinaMarjan Maj Čiričpetek, 16.30-17.15
Samoobramba 4. skupinaMarjan Maj Čiričpetek, 17.20-18.05

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

 

6. do 9. razred

DEJAVNOST MENTORČAS DEJAVNOSTI
Mladi planinci 5. – 6. razredSonja Žnidaršičpo dogovoru
Recitatorski krožekPetra Orgl, Anja Zatezalo, Polona Brečkopo dogovoru
Novinarski krožekBarbara Vindiš ŠtularPonedeljek/ fleksibilno, 12.50-13.35
Igramo se gledališčeSimona Klinger, Mira Lorbertorek/sreda, 13.40-15.25/ 7.30-8.15 in po dogovoru
Mladi naravoslovci IMateja Bračkopetek, 7.30-8.15
Ustvarjalno beremo in pišemoBarbara Vindiš Štular, Metka Gselman Sedak, Bojana Trunk, Barbara Skralovnikpo dogovoru
Mladi zgodovinarjiAnja Zatezaločetrtek, 12.50-13.35
Mladi fiziki 8., 9. razredAleš Vunjakpo dogovoru
Mladi matematiki 6. – 9. razredMetka Potočnikpo dogovoru
Matematično razvedrilo 6. – 9. razredPolona Brečkopo dogovoru
Mladi naravoslovci IINataša Štoktorek, 7.30-8.15
Slovenske pravljiceMetka Gselman Sedakponedeljek, 13.40-14.25
RobotikaKsenija Rebernakpo dogovoru
Logika 6. – 7.razredKlara Prahpo dogovoru
Odbojka 7. – 9. razredNIka Coxčetrtek, 14.30-15.15
Odbojka 4. – 6. razredNika Coxpetek, 14.30-15.15
Športne igre 6. – 9. razredHerman Novakponedeljek, sreda, 15.15-16.05
Eko kvizVanja Požegarpo dogovoru
Mladinski pevski zbor 6. – 9. razredPetra Letonjaponedeljek, 7.30-8.15; torek,7.30-8.15, 13.40-14.25; petek, 7.30-8.15
Mednarodno povezovanjeMirna Tabakpo dogovoru
Likovna kolonija 6. – 9. razredJana Stropnikpo dogovoru
AkrobatikaHerman Novakčetrtek, 13.40-14.40
Mladi germanistiSabina Stauber Nipič torek, 7.30-8.15
Prva pomočNataša Štokčetrtek, 12.50-13.35
Mladi geografiBarbara Rozmanpo dogovoru
Otroški parlament 6.-9. razredJanja Horvatsreda, 7.30-8.15
Fotografski krožekSrečko Štokponedeljek, 13.40-14.25/ torek, 7.30-8.15
Je kaj trden mostKsenija Rebernakpo dogovoru

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

 

Najnovejši prispevki

Naše dejavnosti

november 2022
P T S Č P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
(Skupno 4.461 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost