Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci 2. razredov so bili letos za osvojeno bralno značko nagrajeni s tem, da so lahko prespali v šoli. Ta veliki dogodek se je na naši šoli zgodil v petek, 17. 5. 2024. Obiskala nas je gospa Iris Golob iz Vuzenice, ki nam je predstavila, kako je napisala in ilustrirala svojo prvo knjigo Žabica Rozi.

Sledile so ustvarjalne in literarne delavnice, slastna večerja, večerna toaleta, ogled risanke in spanje. Po mirno prespani noči nas je sonček prebudil v prečudovito sobotno jutro. V pižamah smo se zbrali v avli, kjer smo se razgibali ob jogi za otroke in si privoščili zajtrk. Ko smo se oblekli in uredili, smo pospravili razrede in zaključili naše bralno druženje s pravljico o Soncu, ki je potrebovalo pomoč.

Verjamemo, da bo bralna noč vsem učencem ostala v spominu za celo življenje.

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost