40lV okviru praznovanja 40-letnice naše šole smo z učenci 2. razredov izvedli BRALNO NOČ. Dobili smo se v petek, 21. 9. 2018, ob 18. uri in polni pričakovanja začeli večer s pravljico ŠIVILJA IN ŠKARJICE. Po prebrani pravljici smo zaokrožili po treh različnih delavnicah, kjer smo prebrano tudi utrdili. Sledila je slastna večerja, po večerji pa smo si prišili gumbek, ki nam bo v tem šolskem letu prinašal srečo. Vsi smo komaj čakali na nočni kino in seveda na kokice, ki smo si jih pripravili kot v pravem kinematografu. Po risanki smo se, že rahlo utrujeni, pripravili na spanje; umili smo zobke, se preoblekli v pižame in hitro zlezli v spalne vreče. Spanje v razredu je bilo za vse čudovito doživetje. Po zajtrku so nas nasmejane in z nepozabnimi spomini starši odpeljali domov.

{phocagallery view=category|categoryid=312|limitstart=0|limitcount=4}

Učenci 2. razredov in učiteljice