Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 6. 10. 2022, je v Slovenj Gradcu potekalo državno prvenstvo v ekipni atletiki za osnovne šole, na katerega so se prvič uvrstile tudi učenke naše šole. Na tekmovanje so odšle: Taja Brezac, Sara Šegula, Alisa Kotelevska, Neža Trstenjak, Julija Pečanac, Ana Purg, Anna Cimerman, Neža Brečko, Lua Dragšič, Alina Kiraly, Ema Kšela, Anjana Ribič, Tina Hozjan, Iza Toplak Perović, Nika Gorenjak.

Že samo napredovanje učenk na državno finale je bil izjemen uspeh in vse pohvale učenkam!

Na državnem tekmovanju se je zelo izkazala štafeta deklet (Alisa Kotelevska, Neža Trstenjak, Julija Pečanac, Taja Brezac), ki je dosegla kar 2. čas v državi. Odličen rezultat so dosegle tudi: Taja Brezac (tek na 60 m – 2. mesto), Julija Pečanac (tek na 1000 m – 4. mesto), Neža Brečko  (skok v višino – 5. mesto), Alisa Kotelevska (tek na 300 m – 6. mesto).

Rezultati ostalih učenk in vsi ostali rezultati so dosegljivi na:  https://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=5195&tip=E

Bravo letošnji atletski ekipi in še enkrat čestitke za odličen rezultat!

(Skupno 165 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost