Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 13. 10. 2022, je bilo v Dolenjskih Toplicah državno prvenstvo v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole. Na novi orientacijski karti pri osnovni šoli so tekmovali tudi naši učenci. Izbral sem najboljše iz šolskih prvenstev na športnih dnevih, ki so zelo dobro opravili z zelo zahtevnimi progami na zahtevnem terenu. V ekipnem delu so se najbolje uvrstili najmlajši v kategoriji A – 4. in 5. razredi, ki so v obeh kategorijah zasedli 3. mesto.

Med posamezniki se je izkazal Grigorii Gainanov, ki je zasedel odlično 5. mesto.
Med deklicami je Jona Kac zasedla 6. mesto.
V kategoriji najstarejših dečkov (8. in 9. razred) je med posamezniki dosegel odličen rezultat Vitja Kit, ki je z odličnim časom zasedel 7. mesto v državi.
Med najstarejšimi deklicami se je zelo dobro uvrstila Hana Štular, ki je zasedla 14. mesto.
Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na naslednji povezavi:
http://www.orientacijska-zveza.si/admin/moduli/schoolcalculation/
Herman Novak
(Skupno 164 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost