Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek 3.10.2019 je bilo po 15 letih ponovno državno prvenstvo v orientacijskem teku v Mariboru. Tokrat je tekmovanje organiziral orientacijski klub Maribor v okolici snežnega stadiona. Garderobe, prehrano in začetek in konec tekmovanja je prevzel DRAŠ – center. Močna zasedba učencev in učenk iz naše šole je na koncu dosegla zelo lepe rezultate.
V vseh kategorijah so se naši učenci izjemno uvrstili. Prvo mesto so dosegli najmlajši dečki: Vitja Kit, Smiljan Patrik in Maks Pučko in starejše deklice: Sara Namestnik, Iva Purg in Ana Lenka Bedrač Plazovnik. Drugo mesto v svojih kategorijah so dosegli: starejši dečki: Jan Luka Majhenič, David Kos in Matic Rajter; najmlajše deklice: Lucija Centner Žiger, Nika Gorenjak in Ditka Abram in mlajše deklice: Anjana Ribič, Maša Ćuk in Lana Lešnik. Med posamezniki sta se na tretje mesto med starejšimi dečki in deklicami uvrstila Jan Luka Majhenič in Sara Namestnik.
Prepričljivo smo zmagali skupno med deklicami in dečki in torej v obeh kategorijah postali državni prvaki,
Skupno dečki:
1. mesto: OŠ Tabor I     306 točk
2. mesto: OŠ Dobravlje 285 točk
3. mesto: OŠ Vodice      270 točk

Skupno deklice:
1. mesto: OŠ Tabor I       250 točk
2. mesto: OŠ Sv. Tomaž 195 točk
3. mesto: OŠ Cerkno       164 točk
Čestitke vsem udeležencem. Već o rezultatih pa na naslednji povezavi!
http://www.orientacijska-zveza.si/datoteke/rezultati/2019_10_SOT_Skupni.pdf

(Skupno 529 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost