Skoči na glavno vsebino
Select Page

40lV četrtek, 4. 10. 2018, smo v OPB organizirali prve IGRE BREZ MEJA. Sodelujoče učence, ki so se na ograjenem delu igrišča zbrali ob glasbeni spremljavi, je v pozdravnem govoru najprej spodbudno nagovorila ravnateljica, ki je igre tudi otvorila. Igre, polne zabave in smeha, so potekale v zdravem športnem duhu. Učenci so opravljali naloge na devetih različnih zanimivih tekmovalnih postajah ter bili za svoj uspeh nagrajeni z žigom na tekmovalni kartonček za vsako opravljeno postajo. Vsi sodelujoči smo se zabavali in uživali v sproščenih igrah, ki so prav vsakemu privabile nasmeh na obraz. Učenci so se po opravljenih nalogah razveselili tudi nagrad, pogostili smo jih s sokom in bonboni. Pestro popoldne je kar prehitro minilo in učenci so že v pričakovanju ponovnih podobnih izzivov.

{phocagallery view=category|categoryid=320|limitstart=0|limitcount=4}

Rebeka Kolar

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost