Na ramenih mladih leži breme sprejemanja nekaterih pomembnih odločitev, mnogo jih je povezanih z izbiro poklica in njim povezanega nadaljnjega izobraževanja. Prav je, da so te odločitve predvsem odločitve mladih.

Z namenom, da se s področjem karierne orientacije čim bolj seznanijo, Mestna občina Maribor organizira tradicionalni Karierni center – sejem poklicev in izobraževanja, ki bo potekal v sredo, 13. novembra 2019, od 8. do 19. ure v Športni dvorani Ljudski vrt »Lukna«.

Karierni sejem je namenjen učencem višjih razredov osnovnih šol, staršem oz. skrbnikom, svetovalnim in drugim strokovnim delavcem s področja karierne orientacije.

Sejem bodo v sredo zjutraj organizirano obiskali naši devetošolci, popoldne pa ga lahko obiščete tudi drugi zainteresirani.