Skoči na glavno vsebino
Select Page

Končalo se je tekmovanje v košarki za starejše deklice na občinskem in področnem nivoju. V finalu občinskega prvenstva so naše mlade košarkarice le za koš izgubile z vrstnicami iz OŠ Ludvika Pliberška in osvojile 2. mesto v Mariboru.
Kot druge so nato igrale s prvo ekipo področja na njihovem terenu v Sladkem vrhu. Po ogorčeni borbi so zmagale za koš in se uvrstile v finale, kjer so zopet izgubile z vrstnicami iz OŠ Ludvika Pliberška za 3 točke.
Z 2. mestom na področju so se uvrstile na četrtfinale državnega prvenstva, ki bo v januarju prihodnjega leta.
V šolski ekipi so igrale: Kaja, Sara, Ajda, Ana Lenka, Tia Lara, Pia, Merisa, Sarah, Alin, Brina, Petja, Anja in Tamara.
Čestitke za dobro igro in uvrstitev na državno prvenstvo.

Herman Novak

(Skupno 403 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost