Skoči na glavno vsebino
Select Page

Vljudno vabimo učenke in učence tretje, druge in prve triade, ki bi radi ‘dodatno’ literarno ali likovno ustvarjali (morda hkrati literarno in likovno) v prostem času!

LITERARNO: Pesem, kratka pesem (haiku – trivrstična pesem), črtica na zgoraj navedeno temo. Slog pisanja (pesem, črtica, esej) izbirate sami.
LIKOVNO: Izberite risalni list ali papir, ki je v 2-kratni velikosti risalnega lista. Uporabite naslednje pripomočke/tehnike: voščenke, vodene barvice, tempere barve, flomastre. S tehnikami in kombinacijami se lahko poljubno igrate.

Cilj natečaja!
Ko se šola ponovno »odpre« in »v živo zaživimo skupaj,« mentorici narediva izbor in razstavo v Arnoldovem kotičku. Literarni izdelek in likovni izdelek lahko podpišete samo z imenom, obvezno je dodati razred. Če kdo želi ostati ‘anonimen’, se lahko podpiše tudi pod ‘šifro’, napišite pa razred, ki ga obiskujete.

Fotografije likovnih izdelkov in literarne izdelke pošljite na naslov: manja.sgerm@os-tabor1.si.
Natečaj je odprt vse do ponovnega odprtja šole. Originale (likovne izdelke) imejte doma dobro shranjene!

Vljudno vabljeni!

Mentorici natečaja:
Manja Sgerm, ŠSS in Jana Stropnik, učiteljica likovne umetnosti

no images were found

(Skupno 279 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost