Skoči na glavno vsebino
Select Page

10. maja 2024 je bilo idealno petkovo popoldne za preživljanje prostega časa v naravi. In mali pohodniki smo ga izkoristili za novo skupno dogodivščino. S polnimi nahrbtniki in energijo smo bili pripravljeni na vse, kar nam je popoldne prinašalo.

Pot nas je vodila po slikoviti stezi ob reki Dravi. Spremljal nas je prijeten zvok reke, opazovali smo ptice, ki so se igrale nad vodo, in se občasno ustavili ter raziskali kakšen zanimiv kotiček ob rečnih bregovih. Ne boste verjeli, pot nam je prekrižala tudi kača! Med pohodom smo naredili kar 18.000 korakov. Na cilju so nas pričakala igrala, ki smo jih z veseljem izkoristili za skupno igro.

Imeli smo se fantastično in se že veselimo našega naslednjega potepanja.

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 3)
Dostopnost