Skoči na glavno vsebino
Select Page

V letošnjem šolskem letu smo bili ponovno aktivni na raziskovalnem področju. Mlade raziskovalke Ana, Neža in Anastazija so pod mentorstvom učiteljice Bojane Trunk raziskovale cenzuro uma in tako naslovile tudi svojo nalogo, Hana in Šeila pa sta pod mentorstvom Polone Brečko raziskovali delovanje in pomnjenje možganov v povezavi z računskimi operacijami. Učenke so bile pri svojem raziskovanju zelo uspešne in so dosegle srebrna priznanja. Hanina in Šeilina naloga z naslovom Igranje z možgani se je uvrstila v 1. krog državnega srečanja mladih raziskovalcev Slovenije.

Vsem dekletom čestitamo za pogum, vztrajnost, odločnost, motivacijo in strpnost pri raziskovalnem delu ter jim želimo mnogo raziskovalnih misli tudi v prihodnje.

Mentorici Bojana Trunk in Polona Brečko

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost