Skoči na glavno vsebino
Select Page

Končala so se tekmovanja za starejše deklice v košarki na občinskem in področnem nivoju. Naša dekleta so bila iz turnirja do turnirja bolj uigrane in so, razen prve tekme, ki so jo izgubile po podaljšku, vse naslednje prepričljivo zmagale. Z ekipo iz Osnovne šole Franc Rozman Stane so igrale v občinskem in področnem finalu ter seveda zmagale. Ponovno so se uvrstile na državno tekmovanje, ki se bo začelo januarja. Čestitke vsem dekletom, ki so s svojo srčno borbo in znanjem dosegle ta lep uspeh!
V šolski ekipi so igrale: Kaja Juhart, Sara Namestnik, Tara Mihajlovič, Brina Novak, Merisa Mehmeti, Pia Stopar, Maša Vujaklija, Ana Lenka Bedrač Plazovnik, Ana Dušak, Tosja Drame, Alin Toplak, Daša Jager in Lana Lešnik.

Bilten november 2019
Končni bilten 2019-20
Herman Novak

(Skupno 752 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost